
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 33.333 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 24 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 23
Distributors
pcbx
Unit Price$0.49536
Ext.Price$0.49536
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49536 | $0.49536 |
| 10 | $0.48528 | $4.85280 |
| 25 | $0.48206 | $12.05150 |
| 50 | $0.47886 | $23.94300 |
| 100 | $0.47569 | $47.56900 |
